Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte 300mbps ] bij elkaar passen 172 producten.
MTK Chipset LTE Router Volte met RJ11-Antennes van de Haven4x5dbi de Hoge Aanwinst
| Gelijkstroom-Adapter: | Inputvoltage: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
| Kleur: | Wit |
ODM CAT4 300mbps Breedband4g Routerwcdma LTE Radio voor Plattelandsgebied
| Normen en Protocollen: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 2* 3dBi |
802.11b/G/N de cellulaire Industriële WiFi Router 300Mbps van 4G LTE
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers, LAN ethernet aan PC/camera |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
van de Industriële Hotspot 300mbps van Lte de Routerrj45 Pcba Raad van 4g Lte Sim 5G Mobiele
| Max. LAN Data Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Met Modemfunctie: | Ja |
| Normen en Protocollen: | WiFi 802.11g, WiFi 802.11b, WiFi 802.11n, WiFi 802.11a |
Waterdichte de Router4g CPE 300mbps van WiFi LTE met POE Adapter
| Interface: | 2 Lan Port |
|---|---|
| Normen en Protocollen: | 802.11a/g/n |
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
32 gebruikers 2 ATT T Mobiele WCDMA LTE van de Antenne Breedband4g Router Radio
| Normen en Protocollen: | 802.11 b/g/n |
|---|---|
| WiFi-veiligheid: | WPA/WPA2 |
| Antenne: | de Antennes van 2* 3dBi |
Draadloze Openlucht4g-de Vergrotingscat4 Dubbele LTE Antenne van Routerwifi
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
CPE van de de Veranderings300mbps Draadloze 4G Wifi Router CAT4 32User RJ45 van Vodafone TTL IMEI
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | de Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V |
Router 300mbps 4g van auto de Draagbare Draadloze Wifi Industrieel met de Externe Antenne van SMA
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Interface: | 2 LAN |
| Eigenschap: | Bandslot |
Industrial-Grade LTE-oplossing breed frequentieband en werktemperatuur -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

