Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte 300mbps ] bij elkaar passen 172 producten.
Autolte Router Volte 4 Externe WiFi-Antenne 32 Apparaten
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
De dubbele Draadloze Router 300mbps van de Band Externe Antenne met LAN RJ11 Haven
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
de Router Volte MiMO 4 van 802.11ac LTE de Draadloze Externe Antenne van WiFi
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Spraakoproeplte Router Volte
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac /b/g/n |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
Kat 4 Antennecpe FDD TDD 4G Module van de Modem de Draadloze Router LTE Wifi met Sim Card Slot
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Industriële Mobiele Breedbandrouter4g 32 Apparaten met SMA LAN Port
| Inputvoltage: | 12V |
|---|---|
| Interface: | 2 LAN |
| Materia: | Staaldekking |
KAT 4 de Router Externe Antenne 300mbps van 4G Wifi met Sim Card Slot
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Antenne: | 4*5dbi |
Industriële router 4G LTE 300 Mbps CPE
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
|---|---|
| Antenne: | 2 externe antennes, SMA-antenne connector |
| Materiaal: | Plastic dekking |
Draadloze Industriële Router 4 van WiFi LTE Afneembare Antennesrj45 Haven
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
2.4Ghz 4G Wifi Sim Card Router 4 de Externe Antenne van Detachble
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

