Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte 300mbps ] bij elkaar passen 172 producten.
300Mbps van de Vraag Open Vpn van stemvolte de Routercat4 Draadloze CPE LTE Modem voor Voertuig
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Rj11 de Router300mbps Wifi CPE Lte FDD TDD van de Haven4g Taakverdeling Modem voor Bussen
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Van de de Aanwinstenantenne van Volte 300mbps van de Desktoplte Router de Hoge Draadloze Router
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
De industriële Draadloze Geopende Router 2.4GHz van 4G WiFi met Externe Antennes
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers, LAN ethernet aan PC/camera |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
FCC Kat 4 Modem van de de Router Lage Macht 4g van Antennewifi de Draadloze LTE met Sim Card
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
de Router Volte van 300mbps LTE met 4 Externe Antennesrj11 Haven
| Gelijkstroom-Adapter: | Inputvoltage: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
| Kleur: | Wit |
Van de huislte Router de Draadloze N Router van Volte MT7628N Chipset 300mbps
| Gelijkstroom-Adapter: | Inputvoltage: 12V, 1.5A |
|---|---|
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
| Kleur: | Wit |
Router van WiFi Hotpot 802.11b G N van de Iotlte 4G VPN de draadloze industriële router
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Gebruiker: | 32 gebruikers |
| Antenne: | 2 externe antenne, SMA-antenneschakelaar |
2.4Ghz geopend Sim Card Router 300mbps met RJ45-Haven
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Snelheid: | 300Mbps |
| Inputvoltage: | 12V |
De geopende Hotspot van 4G LTE CAT4 Router van WiFi met de Externe Antennes van RJ45
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

