Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte 300mbps ] bij elkaar passen 172 producten.
WEP / TKIP / AES Encryptie WiFi LTE Router 7.09 X 4.92 X 1.18 In (180 X 125 X 30mm) Afmeting
| Antenne: | 2 de Externe Antennes van X 5dBi |
|---|---|
| Encryptie: | WEP/TKIP/AES |
| Afmeting: | 7.09 X 4,92 X 1,18 binnen (180 X 125 X 30mm) |
300mbps dubbel SiM Mobile Router, 32 de Router van de Gebruikers4g Wifi Zak
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Simkaart: | de groef van de twee simkaart |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
1200mbps routerlte Volte Wifi RJ11 Draadloze Router Sim Card Slot
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
De Modem Sim Card Slot 300Mbps LAN Port Wifi Router van RJ11 4G
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
|---|---|
| Frequentie: | 2.4GHZ |
| Gelijkstroom-Adapter: | Inputvoltage: 12V, 1.5A |
300mbps CPE 4G Draadloze Router802.11a Ingebouwde 5dBi Antennes
| Getelegrafeerde overdrachtssnelheid: | 10/100Mbps |
|---|---|
| Antenne: | Ingebouwde 5dBi-Antennes |
| snelheid: | 300Mbps |
De binnen Breedband Draadloze Router van 4G met Sim Card Long Range Cover
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
| Norm: | 802b/g/n/ac |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
Indoor 4g Wifi-antenne -40°C tot 80°C Vswr ≤1,5 voor uw goedkope oplossingen
| Impedantie: | 50Ω |
|---|---|
| VSWR: | ≤1.5 |
| Polarisatie: | Verticaal |
2400MHz van de Router de Afneembare 4 Antenne van WiFi LTE Draadloze Router met SMA-Haven
| Frequentie: | 2.4GHZ |
|---|---|
| Antenne: | 4 detachble antenne, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 2 LAN |
5dbi antennelte Router Volte 1200Mbps 4G Sim Card Slot Router
| WiFi-Transmissienorm: | 802.11ac wifi5 |
|---|---|
| Antenne: | MIMO Supported, SMA-antenneschakelaar |
| Interface: | 1 WAN+4-LAN |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

