Alle producten
-
De Router van WiFi LTE
-
de Router 300Mbps van 4G LTE
-
LTE-Router Volte
-
Dubbel SiM Mobile Router
-
5G WiFi-Router
-
5G Outdoor CPE
-
Openluchtcpe van 4G LTE Router
-
De Waaiervergroting van USB WiFi
-
WiFi 6 Gigabit-Router
-
de Industriële Router van 4G LTE
-
De Vergroting van WiFi van de muurstop
-
Mobiele Hotspot van draagbare 4G
-
de Modem van 4G LTE USB WiFi
-
Openluchtwifi-Antenne
-
de antenne van de loraglasvezel
-
USB-Hubbasisstation
-
4G GSM Antenne
-
Punt om Draadloze Brug te richten
-
Gabriel HaddadWij zijn aan het samenwerken met 5 jaar geweest, zij goede leverancier en goede vrienden, onze eer zijn om met hen te werken. -
Francisco ArellanoDe leverancier van Nice, snelle snelheidsreactie, snelle hoog levertijd, - kwaliteitsproduct. Ik ben gelukkig om u te vinden! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество и имеет долгосрочное сотрудничество.
zoekwoorden [ 4g lte 300mbps ] bij elkaar passen 172 producten.
High-Speed 4G LTE Outdoor CPE Router met netwerkprotocollen IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
Flexible Connectivity Options 4G LTE Outdoor CPE Router met SIM-kaart slot
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Netwerk draadloze router 4G LTE CPE met ingebouwde DHCP - server / client
| Veiligheid: | WPA-psk/wpa2-PSK Encryptie |
|---|---|
| QoS: | Bandbreedtecontrole |
| Interface: | 1x 10/100Mbps BLEEK LAN Port, 1x USB 2,0 Haven |
2,4 GHz / 5 GHz 300 Mbps industriële LTE 4G-router, niet condenserend
| Naam van het product: | de Industriële Router van 4G LTE |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | -40℃~+85℃ |
| Gewicht: | 0.3kg |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi-router Veilig en betrouwbaar met WPA-PSK/WPA2-PSK-encryptie
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
VPN-router voor binnen en buiten met PPTP-/L2TP-/IPSec-beheer Webgebaseerd beheer
| Firewall: | SPI-Firewall |
|---|---|
| Veiligheid: | WPA-psk/wpa2-PSK Encryptie |
| Antenne: | 2x externe Antennes |
4G wifi-router 300 Mbps high-speed internettoegangsapparaat
| Afmeting: | 7.09 X 4,92 X 1,18 binnen (180 X 125 X 30mm) |
|---|---|
| Encryptie: | WEP/TKIP/AES |
| Interface: | 1 X 10/100Mbps WAN Port, 4 X 10/100Mbps LAN Ports |
2,4 GHz / 5 GHz wifi LTE-router 0,44 lb (200 g) snelle internetverbinding
| Naam van het product: | De Router van WiFi LTE |
|---|---|
| Afmeting: | 7.09 X 4,92 X 1,18 binnen (180 X 125 X 30mm) |
| Antenne: | 2 de Externe Antennes van X 5dBi |
4G LTE Outdoor CPE Router met dubbele externe antenne en DC 12V/1A stroomtoevoer
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Draadloze CPE van 300Mbps 3LAN 1 WAN Sim Card Modem Router voor LEIDENE Indicatorvertoning
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antenne: | (de vouwbare) Antennes van 4* 5dBi |
| Inputvoltage: | 12V 1A |
Voor kabels geldt dat als het totale bedrag $ 10.000 overschrijdt, een coupon van $ 100 en een set kabelset als cadeau worden verzonden.
Voor Aixton-merkproducten zou dubbele korting worden genoten.
Neem voor een grote bestelling contact met ons op voor meer korting.
OK

